PROSTE ZASADY

 • INACZEJ

  Robimy wszystko, by proces realizacji zamówienia był superkomfortowy i sprawny, a zasady naszej współpracy klarowne. Skracamy regulaminy i upraszczamy zasady.

  Z przyjemnością podejmujemy się niecodziennych wyzwań, korzystamy z unikalnych materiałów i testujemy nowe techniki plastyczne.

  Możesz zamówić pełną realizację lub tylko projekt graficzny, który sam wydrukujesz i wykończysz. Nie chcemy odbierać Ci tej przyjemności!

 • Na czas

  Pomożemy zaoszczędzić Ci duużo czasu. W przypadku projektu graficznego, standardowy czas realizacji to max 8 dni roboczych.

  Realizujemy również projekty “na szybko” - do 3 dni (nawet w weekendy), za dodatkową opłatą. Czas to pieniądz.

  Termin kompleksowej realizacji (druk + skład  + wysyłka) ustalany jest indywidualnie. Zawsze wyznaczamy deadline, ale staramy się dostarczyć Ci zamówienie jak najszybciej.

 • W cenie

  Nie musisz już tonąć w skomplikowanych cennikach. Gdy poznamy Twoje oczekiwania przygotujemy dla Ciebie szczegółową wycenę. Sprawdź.

   

  U nas możesz zamówić dokładnie taką ilość, jakiej potrzebujesz, w dowolnym formacie i kształcie. Masz całkowitą wolność wyboru.

   

  Przykładowy koszt wykonania jednej sztuki klasycznego zaproszenia wraz z kopertą - już od 5 zł (+ koszt indywidualnego projektu: od 200 zł)

  Warunkiem rozpoczęcia procesu realizacji Twojego zamówienia jest zaakceptowanie wyceny oraz warunków współpracy, a następnie wpłata zaliczki na konto bankowe.

 • PROJEKTUJEMY

  Wykonujemy tylko indywidualne projekty, dostosowane do Twoich potrzeb i opowiadające Twoją historię. Bardzo nie lubimy się powtarzać, dlatego nie proponujemy gotowych szablonów.

  Oprócz estetyki stawiamy na funkcjonalność. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom,  usprawnimy organizację każdego przyjęcia.

  Tworzymy pomysłowe, spersonalizowane prezenty np.: kartki, kalendarze, albumy, plakaty czy bony prezentowe.

 • przyjęcia

  Poza papeterią okazjonalną wykonujemy zjawiskowe elementy scenografii na przyjęcia tematyczne.

  Kochamy sprawiać radochę najmłodszym. Tworzymy scenariusze zabaw i niepowtarzalne dekoracje na dziecięce imprezy.

  Każdy powód jest dobry do świętowania, a dzięki niewielu urokliwym dodatkom sprawiamy, że wydarzenie na długo zostaje w pamięci Waszej i gości.

 • DLA FIRM

  Od lat projektujemy również dla klientów biznesowych. Wizytówki, ulotki, katalogi, plakaty, kalendarze, szyldy, banery - to tylko część naszej oferty. Tworzymy całe identyfikacje wizualne nowych marek oraz rebrandingi już istniejących.

  Jeśli planujesz zaprezentować swoją firmę na targach, chętnie przygotujemy dla Ciebie wizualizację stoiska oraz materiały reklamowe. Za pomocą kreatywnych rozwiązań pomożemy Twojej firmie wyróżnić się z tłumu wystawców.

  Upiększamy również ważne wydarzenia firmowe, imprezy integracyjne czy wytworne bankiety. Wykonujemy profesjonalną i funkcjonalną oprawę graficzną przyjęć oraz spersonalizowane prezenty dla współpracowników.

+48 737 470 041

hello@yey-studio.pl

 copyright © YEY STUDIO 2017